Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktuppgifter huvudhandledare klinisk utbildning primärvård Fyrbodal

Kontaktuppgifter huvudhandledare klinisk utbildning primärvård Fyrbodal

Huvudhandledare är en resurs och ett stöd till handledare för att säkerställa kvalitén i den kliniska utbildningen samt vara brobyggare mellan verksamhet och utbildare.

Huvudhandledare Arbetsterapeut

Cecilia Boustedt, cecilia.boustedt@vgregion.se 
Mobil: 0700-82 33 41

Huvudhandledare Barnmorska

Katarina Askerdal, katarina.askerdal@vgregion.se
Mobil: 0700-85 26 11

Huvudhandledare Fysioterapeut/sjukgymnast

Lena Virta, lena.virta@vgregion.se 
Mobil: 0700-82 52 09

Huvudhandledare Sjuksköterska/specialistsjuksköterska

Britt-Marie Lind, britt-marie.lind@vgregion.se
Mobil: 0725-38 89 61

Gunilla Thorn, gunt@medpro.eu
Mobil: 0767-87 69 80

Maria Öhrfelt, maria.ohrfelt@vgregion.se
Mobil: 0700-81 69 98

Huvudhandledare medicinsk sekreterare

Victoria Karlsson, victoria.karlsson@vgregion.se
Mobil: 0724-50 31 69

Huvudhandledare undersköterska

Kerstin Hummel, kerstin.hummel@vgregion.se
Mobil: 0725-04 22 27

 

 

Senast uppdaterad: 2019-10-03 13:27