Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Huvudhandledare

Kontaktuppgifter huvudhandledare klinisk utbildning primärvård Göteborg

Huvudhandledare är en resurs och ett stöd till handledare för att säkerställa kvalitén i den kliniska utbildningen samt vara brobyggare mellan verksamhet och utbildare.

Huvudhandledare Arbetsterapeut

Cecilia Boustedt cecilia.boustedt@vgregion.se
Mobil: 0700-82 33 41

Huvudhandledare Barnmorska

Therese Andersson therese.k.andersson@vgregion.se
Mobil: 0761-35 52 20

Huvudhandledare Fysioterapeut/Sjukgymnast

Madeleine Bellfjord madeleine.bellfjord@vgregion.se
Mobil: 0700-82 27 51

Huvudhandledare Sjuksköterska/Specialistsjuksköterska

Barnhälsovård och Barn- och ungdomsmedicin

Charlotta Wahlberg charlotta.wahlberg@vgregion.se
Mobil: 0727-43 56 90

Vårdcentraler Göteborg

Catarina Bäck Edberg catarina.back-edberg@vgregion.se
Mobil: 0727-43 56 80

Nina Finnholm nina.finnholm@vgregion.se
Mobil: 0700-82 33 42 

Kristina Hesslund kristina.hesslund@vgregion.se
Mobil: 0700-823340

Vårdcentraler och Barnhälsovård Härryda, Mölndal och Partille

Greta Sandström greta.sandstrom@vgregion.se
Mobil: 070-280 72 60

Huvudhandledare Medicinsk sekreterare

Yvonne Karlsson yvonne.m.karlsson@vgregion.se
Mobil: 0724-506043 

Huvudhandledare Undersköterska

Susanne Caesar susanne.caesar@vgregion.se
Mobil 0724-505898

Senast uppdaterad: 2017-10-18 12:26