Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt

 

Kontakt

Studierektor för verksamhetsförlagd utbildning (VFU)
Yvonne Sundell
Mobil: 0703-88 55 02

E-post: yvonne.sundell@vgregion.se 
 

Studierektor för ST
Christina Vestlund
Mobil: 0727-26 53 61 

E-post: christina.e.vestlund@vgregion.se

Studierektor för ST
Eva de Fine Licht 
Mobil: 0702-93 85 90  

E-post: eva.de_fine_licht@vgregion.se 

Studierektor för ST
Luisa Ocampo 
Mobil: 0730-84 77 34

E-post: luisa.ocampo.molano@vgregion.se

Studierektor för AT (Alingsås) 
Johan Edgar
Mobil: 0730-83 40 08

E-post:
johan.edgar@vgregion.se

Studierektor för AT (Borås) 
Rebeka Arnljots 
Mobil: 0735-69 90 43  

E-post: rebeka.arnljots@vgregion.se

Studierektor för AT (Borås) 
Thomas Meedt 
Mobil: 0722-43 07 62

E-post: thomas.meedt@vgregion.se

Utbildningskoordinator
Mikael Karlsson
Mobil: 0722-01 13 14

E-post: mikael.carlsson@vgregion.se

Utbildningskoordinator
Annika Carlgren
Mobil: 0700-82 43 28

E-post: annika.carlgren@vgregion.se

Informatör (tjänstledig)
Eva Almqvist

 

Senast uppdaterad: 2019-09-18 09:52